Nowy początek

Nowy początek.

Tego typu wpisy z reguły pojawiają się na początku istnienia bloga. Wprowadzające, opisujące tematykę, regulujące pewne kwestie. Blog zzyciaprzedsiebiorcy.pl można powiedzieć, że zaczyna swoją działalność na nowo (stąd taki wpis). Od dzisiaj stoi na prywatnym hostingu i domenie. Dodatkowo powstała możliwość zapisu na newsletter. Nie planuje na pewno spamu, chcę w ten sposób informować o nowych wpisach. Dodatkowo będzie oparty na unikalnej treści, niedostępnej na fanpage-u czy stronie bloga.

Nie jestem specjalistom w prowadzeniu bloga, nie posiadam w tym zakresie większego doświadczenia. Dodałbym również, że nigdy nie miałem „lekkiego pióra”. Lepiej radziłem sobie na lekcjach matematyki niż tych z polskiego.

Z jednej strony chciałbym mieć zapisane moje historie, przemyślenia dotyczące biznesu. Zaś z drugiej, jeśli jestem w stanie komuś pomóc moim doświadczeniem, wiedzą to czemu nie. Zawsze lepiej jest się uczyć na cudzych błędach niż na swoich. Dodatkowo uważam, że nauka przez przykłady (w tym przypadku moje historie), jest zdecydowanie lepsza niż sucha teoria.

Jeśli jesteś na bieżąco z moimi wpisami, to pewnie zauważyłeś, że staram się wszystko robić na 100%. Do tej pory pisałem kolejne notki dla własnej satysfakcji. Od dzisiaj chciałbym to zmienić. Jeśli poświęcam swój czas na, to aby pewne treści trafiały do internetu i są ogólnodostępne – to niech trafiają do jak największej ilości odbiorców. Tak samo jak w przypadku kolejnych moich biznesów, tak i ze stroną zzyciaprzedsiebiorcy.pl – chciałbym widzieć efekt swoich działań.

Dlatego cała działalność będzie podzielona na poszczególne platformy:
1. Blog – wpisy podzielone na konkretne kategorie: „biznes”, „rozwój osobisty i motywacja” , „prowadzenie bloga” itd.
2. Facebook – wpisy + dodatkowe treści (cytaty, dawka motywacji itd.)
3. Kanał na Youtube – tutaj nie chcę zdradzać jeszcze szczegółów, pewnie w najbliższym czasie zaczną się pojawiać pewne nagrania.
4. Newsletter – informacja o wpisach i dodatkowe unikalne treści.

Działania mające na celu rozpowszechnienie marki zzyciaprzedsiebiorcy.pl:
1. Każdy z powyższych kanałów będzie systematycznie uzupełniany o nowe wpisy i nagrania,
2. Reklama bezpłatna (głównie) i płatna w mediach społecznościowych,
3. Pozycjonowanie strony.

W najbliższym czasie postaram się również wyznaczyć cele, co do zasięgu udostępnianych przeze mnie treści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *