O mnie

„O mnie” czyli ta część w której powinienem się pochwalić swoim osiągnięciami. Nie będę ukrywał, że nie przepadam za tym więc tak krótko:

Jestem absolwentem uniwersytetu ekonomicznego, właścicielem sklepu spożywczego. Próbuje również swoich sił w sprzedaży internetowej. Oczywiście warto dodać, że od jakiegoś czasu prowadzę bloga. 🙂
Dotychczas prowadziłem portal aukcyjny oraz przez 2 lata pub w centrum dużego miasta wojewódzkiego. Pierwszą działalność otworzyłem w roku 2011 i był to właśnie portal aukcyjny. Więcej na temat tego czym się zajmował dowiesz się z darmowego e-booka, którego polecam – możesz go pobrać po zapisaniu się newsletter. Bez obaw, nie przewiduje w nim żadnego spamu.

Aktualnie prowadzę sklep spożywczy, wynajmuję lokal w centrum dużego miasta o powierzchni 280m2. Sala sprzedaży o powierzchni 150m2. A na powierzchni niezagospodarowanej planuję otworzyć jeszcze w tym roku placówkę najprawdopodobniej usługową. Zatrudniam 8 osób i po roku działalności wiem, że w końcu prowadzę działalność która daje mi satysfakcję nie tylko finansową ale satysfakcję z tego co robię i jak robię.

Co do samego bloga, to pozwolę sobie zacytować fragment jednego z moich wpisów:

„Nie jestem specjalistom w prowadzeniu bloga, nie posiadam w tym zakresie większego doświadczenia. Dodałbym również, że nigdy nie miałem „lekkiego pióra”. Lepiej radziłem sobie na lekcjach matematyki niż tych z polskiego.

Z jednej strony chciałbym mieć zapisane moje historie, przemyślenia dotyczące biznesu. Zaś z drugiej, jeśli jestem w stanie komuś pomóc moim doświadczeniem, wiedzą to czemu nie. Zawsze lepiej jest się uczyć na cudzych błędach niż na swoich. Dodatkowo uważam, że nauka przez przykłady (w tym przypadku moje historie), jest zdecydowanie lepsza niż sucha teoria.”

Więcej o mnie dowiesz się czytając tego bloga – do czego Cię zachęcam, zapraszam również na fanpage i w przyszłości na kanał Youtube.